KuchyněKuchyně od architektů

Kuchyň je jednou z nejnáročnějších disciplín při tvorbě interiéru. Skrývá v sobě nepřeberné množství funkčních řešení, dispozic a estetických možností. Projekt modulových sestav, který vidíte na těchto stránkách nazýváme “kuchyně od architektů”, a to z jednoho prostého důvodu. Každá z kuchyní prošla detailním výběrem materiálů, které spolu ladí a fungují.

Kuchyně vyrábíme lokálně v našem truhlářském studiu v Libčicích nad Vltavou. Mohou být upraveny na míru vašim potřebám a dispozičně přizpůsobeny každému interiéru.

Výroba kuchyní od DEVOTO je postavena na 15 letech zkušeností v oboru. Víme, jaké materiály jsou ty nejlepší a také to, že panty i výsuvy mají mít celoživotní záruku. Při objevování cesty k vaší nové kuchyni jsme tu pro vás a rádi se podělíme o naše truhlářské know-how.


Kuchyně NORM

Kuchyně NORM hledá inspiraci v přírodě a je ovlivněna skandinávským designem a architekturou. Jemná, decentní a umírněná paleta barev ve škále šedé přímo vybízí ke kombinaci se smrkovým, modřnovým nebo dubovým dřevem.


Kuchyně FALA

FALA je inspirována sluncem prozářeného jihu, kde všechno roste a bují v sytých barvách. Barevně odvážnější ale nikoliv výstřední. Designem decentní, ale nikoliv nudná. Proporcemi dokonalá.


Jak na to?

Jednoduchý návod jak postupovat při výběru a objednaní vysněné kuchyně. Provedeme vás celým procesem krok za krokem. Můžeme on-line i fyzicky, podle vašich možností a představ.


Ceny

Orientační ceny podle velikosti a typu kuchyně. Malá, střední, veliká s ostrůvkem nebo bez. V této sekci najdete vše.


Realizace

Připravujeme...


Máte zájem? Napište nám.

Na vaše dotazy odpovíme obratem!

Value is required
Value is required
Děkujeme

Kontakty - kuchyně