O nás

DEVOTO je česká značka založená v roce 2008. Stavíme modulární dřevostavby, vyrábíme designový nábytek i moderní kuchyně. Naše jméno odkazuje na oddanost a věrnost - dřevu, řemeslu, vlastním nápadům a netradičním nadčasovým řešením. A O TO JDE. 

Na začátku byla touha po něčem opravdovém, hmatatelném a užitečném. Měli jsme hodně nápadů a také jsme byli dost tvrdohlaví. A tak v roce 2008 vznikla ryze česká nábytková značka DEVOTO.  

Do podvědomí zákazníků jsme se dostali díky dětskému designovému nábytku, který sklízel úspěch nejen v čechách ale i na světových veletrzích v Paříži a Frankfurtu.  

Díky rostoucím zkušenostem i odvaze objevovat řemeslné možnosti jsme se pustili do výroby interiérů na zakázku a moderních kuchyní. Zde ve spolupráci s architekty propojujeme tradiční řemeslo s technologiemi a klasiku jako nábytek z masivu s ocelí, sklem nebo kamenem.  

A aby do sebe všechno zapadalo a my mohli spolu s našimi zákazníky objevovat zcela nový prostor, začali jsme v roce 2017 s výrobou moderních dřevostaveb tinyhousů a prefabrikovaných dřevostaveb na klíč. Říkáme tomu dřevostavby od truhlářů a našim klientům nabízíme komplexní řešení po celé České republice a to jak v interiéru tak v exteriéru.

DEVOTO znamená v latině oddaný, zbožný. A to my jsme - věrní dřevu, řemeslu i vlastní cestě. Kdo se přidá, ten pochopí, že krásné věci se neodkládají na později, protože je lepší užívat je dnes a denně.

Potřebujete poradit?
Napište nám.

Value is required
Děkujeme