DřevostavbyVýrobě moderních dřevostaveb se věnujeme od roku 2017. V našem portfoliu najdete jak útulný Tinyhouse tak i modulové domky nebo dřevostavby na klíč.

Hlavní myšlenkou je nabídnout zákazníkům kompletní servis a šetřit jejich čas i nervy. Je to jednoduché. V jedné hale se vyrábí dům a v druhé, sousední hale, se připravuje nábytek. Říkáme tomu dřevostavby od truhlářů!


Dřevostavby na klíč

Pro klienty zajistíme vše na jednom místě. Od rozhodnutí a myšlenky až k nastěhování - tím myslíme kompletní balíček služeb jako jsou architektonicko-projekční práce, inženýring, realizaci stavby včetně interiéru. Pojďme se na to podívat trochu podrobněji.


Naše stavby

Malý, velký, střední, široký a hlavně už skoro hotový. Moderní domy a domky, které nevyžadují zdlouhavou a složitou přípravu nebo spolupráci s architektem. Vše s možností úpravy vnitřních dispozic nebo orientace domu.


Jak stavíme

Pod pojmem dřevostavba si každý člověk představí něco jiného. Jeden si vybaví severský srub, druhý klasickou krkonošskou roubenku a třetí moderní dům obložený modřínovým dřevem. Zde vám vysvětlíme naše stavební postupy a standardy.


Realizace

Výběr toho nejlepšího z naší dřevěné kuchyně. Podívejte se, co a s kým už máme za sebou. Galerie fotek jak ze zákulisí stavby tak i finále a výsledná podoba.


Máte zájem? Napište nám.

Na vaše dotazy odpovíme obratem!

Value is required
Děkujeme

Kontakt - dřevostavby