Kariéra

DEVOTO je česká značka založená v roce 2008. Stavíme modulární dřevostavby, vyrábíme designový nábytek i moderní kuchyně. Máme moderní vybavenou dílnu s lakovnou, administrativní zázemí a showroom v Areálu šroubáren v Libčicích nad Vltavou kousek od Prahy směrem na Kralupy nad Vltavou. 

Postupně zvyšujeme objem výroby a nabíráme truhláře, tesaře i montážníky. Absolventům nebo zkušeným řemeslníkům z jiných oborů rádi vysvětlíme, jak se pracuje se dřevem a na strojích. Máme i UA tým, takže není složité začlenit někoho, kdo mluví ukrajinsky/rusky.

Hledáme posily i do našich office týmů - hlavně kresliče/kresličky nábytku a kresliče/kresličky dřevostaveb na plný nebo zkrácený úvazek, popřípadě projektově. Otevření jsme i spolupráci s obchodníky pro naší sekci modulových kuchyní i zakázkovou výrobu.

Právě hledáme

1. Truhlářský tým nebo truhlář 

Hledáme TRUHLÁŘE nebo TRUHLÁŘSKÝ TÝM pro modulární nebo zakázkovou výrobu. Máme krásné zakázky, moderní stroje a kvalitní příruční vybavení – a hlavně super partu! :)

Rádi zaučíme nadšené absolventy nebo šikovné řemeslníky, co se chtějí naučit pracovat se dřevem a na strojích. Máme i UA tým, takže vítáme i řemeslníky/truhláře z Ukrajiny.

Co u nás dělá truhlář?

 • Stará se o výrobu a montáž nábytku, kuchyní a dalších prvků - od konzultace s výkresářem po instalaci.
 • Spolupracuje na každodenní bázi s managerem produkce, průběžně s vedoucím výroby nebo nákupem a výkresáři.
 • Pracuje s deskovým materiálem, dýhou i masivem na moderních truhlářských strojích a s příručním nářadím.

Komu se bude u nás bude líbit?

 • Těm, kdo mají rádi svoje řemeslo - truhlařinu.
 • Těm, co mají smysl pro odpovědnost a dotahují zakázky do konce a do detailu.
 • Těm, co se rádi během práce nebo na pivu po práci zasmějou.
 • Těm, kdo se třeba rádi zapojí i do procesů na dílně/firmě - inovace vítáme!

Co nabízíme?

 • Stabilní zázemí menší firmy, velmi rodinné a přátelské prostředí.
 • Částečnou flexibilitu (prostě občas potřebujete k zubaři, ok), pracovní doba je jinak 7-16.00 - plus většina instalací je v Praze a jejím okolí.
 • 4 týdny dovolené, placené přesčasy a hodně povedené firemní akce.
 • Práce možná na HPP i IČO.
 • Možnost učit se nebo kariérně růst (vedení týmu, specializované projekty).

Nástup je možný ihned, nebo podle domluvy. Pokud chcete vědět víc, tak nám pošlete svůj životopis nebo nám rovnou zavolejte a řekneme si víc!

1. Jak fungujeme?

Dílnu vede vedoucí výroby a ten spolu s managerem produkce zadává truhlářským týmům projekty, které řeší od začátku do konce. Několik lidí pracuje i samostatně nebo čistě na strojích, podle toho, co komu vyhovuje. Průběžně máme i lidi, kteří nám pomáhají zajistit pomocné práce jako jsou stěhování, balení nebo úklidy. Pro technické nadšence - pracujeme na poloautomatických CNC strojích značky Homag.:) 

Dílna začínám v 7:00 a končí v 16:00 hodin, s tím, že občas je potřeba zabrat a při dokončování projektů máme přesčasy (placené, počítáme hodiny). Naše firma ctí i základní flexibilitu a je možné přijít dřív nebo si něco napracovat po práci, podle domluvy.Office a obchodní týmy mají o trochu větší volnost, prioritou je aby se výrobní a zadavatelské týmy mohly dobře a jednoduše osobně domluvit.

2. Jak to bude probíhat?

Budeme rádi, když se nám ozvete, naplánujeme si prohlídku/pohovor. Pokud si nejste jisti, tak můžeme zkusit den dva na zkoušku, než se pro nás rozhodnete nebo dáte definitivně výpověď jinde.

3. Jak se k nám dostanete?

Autem projedete Areál šroubáren a podle šipek se dostanete před naši halu, kde můžete zaparkovat. Dílna je také cca 150 metrů od vlakového nádraží Libčice nad Vltavou, takže dobře funguje spojení vlakem ze směru na Prahu i Kralupy nad Vltavou. Do Libčic jezdí i lokální MHD linky. Více naleznete na stránce kotankty.

Ctíme v práci dobrou partu, vycházíme si vstříc, ale taky si říkáme věci narovinu. Máme rádi inovace a nápady, jak zlepšit výrobu nebo práci se zákazníky. 

 Pokud to máš tak jako my, tak se ozvi a pokud to nedopadne teď, tak třeba někdy později. Na skvělé lidi umíme počkat. :)

Máte zájem? Napište nám.

Na vaše dotazy odpovíme obratem!

Value is required
Děkujeme