O násDEVOTO je česká značka založená v roce 2008. Stavíme modulární dřevostavby, vyrábíme designový nábytek i moderní kuchyně. Naše jméno odkazuje na oddanost a věrnost - dřevu, řemeslu, vlastním nápadům a netradičním nadčasovým řešením. A O TO JDE.


Kde jsme se tu vzali?

Na začátku byla touha po něčem opravdovém, hmatatelném a užitečném. Měli jsme hodně nápadů a také jsme byli dost tvrdohlaví. A tak v roce 2008 vznikla ryze česká nábytková značka DEVOTO. Do povědomí zákazníků jsme se dostali díky dětskému designovému nábytku, který sklízel úspěch nejen v Čechách, ale i na světových veletrzích v Paříži a Frankfurtu.  


Nábytek a kuchyně

Díky rostoucím zkušenostem i odvaze objevovat řemeslné možnosti jsme se pustili do výroby interiérů na zakázku a moderních kuchyní. Zde ve spolupráci s architekty propojujeme tradiční řemeslo s technologiemi a klasiku jako nábytek z masivu s ocelí, sklem nebo kamenem.  


Dřevostavby

V roce 2018 jsme k výrobě nábytku přibrali dřevostavby. Uzavřel se pomyslný kruh a my jsme schopni nabídnout našim zákazníkům kompletní servis na klíč - stavbu domu, včetně interiérového vybavení.  


Máte zájem? Napište nám.

Na vaše dotazy odpovíme obratem!

Value is required
Děkujeme