O nás


DEVOTO je česká značka založená v roce 2008. Stavíme modulární dřevostavby, vyrábíme designový nábytek i moderní kuchyně. Naše jméno odkazuje na oddanost a věrnost - dřevu, řemeslu, vlastním nápadům a netradičním nadčasovým řešením. A O TO JDE.


Kde jsme se tu vzali?

Na začátku byla touha po něčem opravdovém, hmatatelném a užitečném. Měli jsme hodně nápadů a také jsme byli dost tvrdohlaví. A tak v roce 2008 vznikla ryze česká nábytková značka DEVOTO. Do podvědomí zákazníků jsme se dostali díky dětskému designovému nábytku, který sklízel úspěch nejen v čechách ale i na světových veletrzích v Paříži a Frankfurtu.  


Nábytek

 

Díky rostoucím zkušenostem i odvaze objevovat řemeslné možnosti jsme se pustili do výroby interiérů na zakázku a moderních kuchyní. Zde ve spolupráci s architekty propojujeme tradiční řemeslo s technologiemi a klasiku jako nábytek z masivu s ocelí, sklem nebo kamenem.  


Kuchyně

Jednoduchý návod jak postupovat při výběru a objednaní vysněné kuchyně. Provedeme vás celým procesem krok za krokem. Můžeme on-line i fyzicky, podle vašich možností a představ.Value is required
Value is required
Děkujeme