Jak na to?


Plánování kuchyně není nic těžkého. Dokonce to může být i zábava. Přizvěte k vymýšlení všechny členy domácnosti. Výsledkem týmové práce bude kuchyň, na kterou budou všichni hrdí.

Před prvním setkáním nebo videohovorem s naším kuchyňským specialistou si připravte pár bodů, které vám následně usnadní rozhodování a hlavně váš čas.PŘÍPRAVA

Zvažte celkové uspořádání vaší nové kuchyně. Nejlépe vám pomůže metr, tužka a papír. Změřte si prostor, který máte na projekt vyhrazený, a zakreslete si do něj vaše ideální rozložení. Popřemýšlejte, kde bude lednice, dřez, myčka, varná deska a trouba. Pokud chcete jít do většího detailu, můžete si rozmyslet i hrnce, příbory, talíře a sklenice. Ve všem vám pomůže naše knihovna skříněk s rozměry a funkčkností.


PLÁNOVÁNÍ A NÁVRH

Pomocí plánovacího kalendáře (ZDE) si zarezervujte osobní schůzku nebo online videohovor. Zde se vám bude intenzivně věnovat náš specialista, který pomůže při každém kroku - od nápadů až po hotovou kuchyň podle vašich představ.


3D VIZUALIZACE A ROZPOČET

Dobrá zpráva je, že vy už máte hotovo:) Teď je řada na nás! Všechny vaše přání a potřeby zapracujeme ve 3D programu pro vizualizace kuchyní. Současně sečteme všechny položky. Výsledkem tedy budou 3D pohledy na vaši kuchyň včetně krátkého videa, technická specifikace projektu a finální cenová nabídka.


OBJEDNÁVKA

Před finální objednávkou si ještě naposledy společně projdeme detaily, abychom se ujistili, že vše je tak, jak má být. Ve chvíli, kdy vy schválíte objednávku, my začínáme s výrobou. A pokud je na místě vaší nové kuchyně vše připraveno, vyhlížejte nás z okna, protože do 14 dnů jsme u vás.


INSTALACE

Každá instalace má předem dohodnutý termín a předpokládaný čas trvání. Náš dvoučlenný montážní tým toho moc nepotřebuje. Snad jen vyklizený prostor a klid na práci. Samozřejmostí je, že po sobě uklidíme a kuchyň finálně vyčístíme.Value is required
Value is required
Děkujeme