Dřevostavby na klíč

Pro klienty zajistíme vše na jednom místě. Od rozhodnutí a myšlenky až k nastěhování - tím myslíme kompletní balíček služeb jako jsou architektonicko-projekční práce, inženýring, realizaci stavby včetně interiéru. Pojďme se na to podívat trochu podrobněji.

Studie

Společně prodiskutujeme vaše přání a představy o tom, jak by měl váš ideální domov vypadat a co všechno v něm plánujete zažívat. Následně vám ve spolupráci s architektem vypracujeme architektonickou studii na míru obsahující varianty řešení, vizualizace a pro vaší lepší představu případně i soukromou prohlídku ve virtuální realitě.

Už máte hotovou studii?

Není problém! Pokud máte oblíbeného architekta, se kterým byste rádi navrhli (nebo jste už dokonce navrhli) váš budoucí dům, rádi se s ním i s vámi setkáme a zjistíme, jestli na jeho práci dokážeme navázat a celý projekt dotáhnout ve stejné kvalitě, jako by byl náš vlastní.

Projektová dokumentace

Studii vašeho nového domu rozpracujeme do podrobné projektové dokumentace, na jejímž základě můžeme podat žádost o stavební povolení a řešit případné financování a dotace. Díky ní budeme znát i závaznou finální cenu a termín realizace.

Výroba

Podrobná projektová dokumentace je také základním podkladem pro výrobu vaší dřevostavby. Technologie, které využíváme, nám umožňují připravit dřevěné panely obsahující veškeré otvory a instalační průchody, a to vše s přesností v řádu milimetrů.

Montáž a finalizace

Precizně opracované dřevěné panely naložíme a dovezeme na váš pozemek. S pomocí techniky a týmu zkušených tesařů dům během několika hodin poskládáme do podoby „hrubé stavby“. Ta je okamžitě připravená pro montáž dalších navazujících konstrukcí, vnitřních instalací a povrchů.

Naše stavby

Typový modulární dům UNICUBE

Máte zájem? Napište nám.

Na vaše dotazy odpovíme obratem!

Value is required
Děkujeme

Kontakt - dřevostavby