Nábytek na míru


Zakázková výroba interiérů byla od samého počátku jednou z hlavních činností naší firmy. Rádi spolupracujeme s talentovanými architekty, kteří se nebojí vnést do projektů odvážné prvky, vlastní nápady a neotřelá řešení. Klíčovým však zůstává zákazník a jeho představa. Máte zpracovaný projekt? Pošlete nám ho! Rádi ho okomentujeme a neceníme. Pokud jste koncový klient a máte zatím jenom vizi, myšlenku či inspiraci, sem s ní! Společně přijdeme na to, jakým způsobem ji co nejjednodušeji změnit v realitu. 

V našem výrobním portfoliu najdete kuchyně, knihovny, vestavěné skříně, dětské pokoje, ale i komplexní vybavení soukromých i komerčních interiérů včetně subdodavatelských článků jako jsou ocelové konstrukce, čalounění a skleněné prvky.A jak to u nás funguje?

  1. Na základě zaslaných podkladů vám vyhotovíme cenovou nabídku.
  2. Následuje osobní schůzka, kde si vyladíme veškeré detaily a vyjasníme nejasnost.
  3. Váš prostor zajedeme zaměřit.
  4. Pečlivě zpracujeme výrobní dokumentaci, kterou vám odešleme ke schválení před zahájením výroby.
  5. Pustíme se do práce podle předem domluveného harmonogramu.
  6. Vyrobený nábytek očistíme, zabalíme a dovezeme k vám. Na místě pak nainstalujeme k vaší spokojenosti a budeme se těšit na další vydařenou spolupráci.

V našem výrobním portfoliu najdete kuchyně, knihovny, vestavěné skříně, dětské pokoje, ale i komplexní vybavení soukromých i komerčních interiérů včetně subdodavatelských článků jako jsou ocelové konstrukce, čalounění a skleněné prvky.


Chcete rychlou odpověď? Kontaktujte nás.

Na vaše dotazy odpovíme obratem!

Value is required
Děkujeme

Kontakt - nábytek