KuchyněKUCHYNĚ OD ARCHITEKTŮ

Kuchyň je jednou z nejnáročnějších disciplín při tvorbě interiéru. Skrývá v sobě nepřeberné množství funkčních řešení, dispozic a estetických možností. Projekt modulových sestav, který vidíte na těchto stránkách, nazýváme “kuchyně od architektů”, a to z jednoho prostého důvodu. Každá z kuchyní prošla detailním výběrem materiálů, které spolu ladí a fungují.

Kuchyně vyrábíme lokálně v našem truhlářském studiu v Libčicích nad Vltavou. Mohou být upraveny na míru vašim potřebám a dispozičně přizpůsobeny každému interiéru.

Výroba kuchyní od DEVOTO je postavena na 15 letech zkušeností v oboru. Víme, jaké materiály jsou ty nejlepší, a také to, že panty i výsuvy mají mít celoživotní záruku. Při objevování cesty k vaší nové kuchyni jsme tu pro vás a rádi se podělíme o naše truhlářské know-how.


Kuchyně NORM

Kuchyně NORM hledá inspiraci v přírodě a je ovlivněná skandinávským designem a architekturou. Jemná decentní a umírněná paleta barev ve škále šedé přímo vybízí ke kombinaci se smrkovým, modřnovým nebo dubovým dřevem.


Kuchyně FALA

FALA je inspirována sluncem prozářeného jihu, kde všechno roste a bují v sytých barvách. Barevně odvážnější, ale nikoliv výstřední. Designem decentní, ale nikoliv nudná. Proporcemi dokonalá.


Jak na to?

Plánování kuchyně není nic těžkého. Dokonce to může být i zábava. Přizvěte k vymýšlení všechny členy domácnosti. Výsledkem týmové práce bude kuchyň na kterou budou všichni hrdí.


Ceny

Při navrhování designu a materiálových i barevných kombinací byla cena jedním z hlavních kritérií. Vše je tedy výsledkem mixu kvality, zpracování, času a použitého materiálu.


Realizace

Nahlédněte pod pokličku truhlářského a tesařského řemesla. Ze dřeva je radost dělat a vše, co uvidíte, nám vyrostlo pod rukama. Pokud vás něco z realizací zaujme, nebojte se napsat, rádi zodpovíme veškeré dotazy.


Máte zájem? Napište nám.

Na vaše dotazy odpovíme obratem!

Value is required
Děkujeme

Kontakt - kuchyně