Velkoplošné zasklení prosvětlí celý prostor domu a velkorysé posuvné dveře setřou hranici interiéru a exteriéru. Zažijete tak kouzelný pocit, že zdi neexistují a vaší střechou je nebe. Terasa rozšíří plochu vašeho bydlení a stane se přímým pojítkem s okolní krajinou. Přesah střechy nad ní ochrání domek před přehříváním a zároveň poskytne úkryt před deštěm. 

Interiér je navržen v minimalistickém duchu, který umožní vnést do prostoru podpis svého majitele. Kuchyň má dostatek úložných prostor a koupelna disponuje praktickými a kvalitními zařizovacími předměty. Milovníci severského “hygge” ocení ikonická krbová kamna. 

Při výběru použitých materiálů byl kladen důraz na kvalitu a trvanlivost. Podmínkou bylo docílení příjemného pocitu v interiéru v kombinaci s jednoduchou údržbou. Na fasádu je použita plechová krytina s dotaženými detaily, štítová stěna, přesah střechy i pochozí terasa jsou obloženy prkny z odolného severského modřínu, který umí přirozené stárnout. No a pokud právě teď zavíráte oči a představujete si, jak asi vypadá po pár letech stárnutí, nejspíš jste připraveni na kontakt s námi…