Unicube

Typový modulární dům

Typový dům UNICUBE je modulární jednopodlažní dřevostavba kontejnerového typu s jednoduchým čistým designem o půdorysných rozměrech 3,0 x 6,0 m nebo 3,0 x 12,0 m. Vzhledem ke kompaktním rozměrům je kompletně vyroben přímo ve výrobním závodě Devoto a na místo se přepravuje ve smontovaném stavu jako hotový produkt včetně zkompletované elektroinstalace a vybaveného sociálního zařízení. Výhodou tohoto řešení je vysoká přesnost výroby, zpracování detailů a důsledné dodržování technologických postupů v moderně vybaveném závodě.

UNICUBE nabízí velkou variabilitu provedení a lze jej umístit jak samostatně, tak i v nejrůznějších sestavách, a to i s finálním vybavením interiéru dle přání zákazníka.

Klíčové vlastnosti

UniCube® byl speciálně navržen pro komerční použití a zaujme svým minimalistickým, moderním designem a použitím vysoce kvalitních, udržitelných přírodních materiálů (dřevo s certifikací FSC) a nabízí maximální všestrannost.

Účel použití

Připraveno k použití se všemi připojeními přes Plug&Play, uniCube je perfektní produkt pro hotelový průmysl, kempy, kanceláře a jako prodejní místnost.

Odolná dřevěná rámová konstrukce ze smrkových KVH hranolů. Izolace stěn 80 mm, izolace stropu 140 mm, izolace podlahy 120 mm. Vnější obklad z modřínu, odolného proti všem povětrnostním vlivům.

Součástí plného vybavení modulu je vytápění, které zajišťují infrazářiče v kuchyni a ložnici, topný žebřík v koupelně, ohřev teplé vody do kuchyně/koupelny/sprchového koutu přes průtokový ohřívač. Dále jsou nainstalovaná stropní bodová svítidla a zásuvky ve všech místnostech. USB-A zásuvky v ložnici a kuchyni-obývací pokoj.

Máte zájem? Napište nám.

Na vaše dotazy odpovíme obratem!

Value is required
Děkujeme

Kontakt - dřevostavby