Kampo

Typový rodinný dům

Jedná se o dvoupatrový objekt se sedlovou střechou obdélníkového půdorysu o rozměrech přibližně 16 x 5,5 m. Jednoduchý objem s doplňujícími stavbami (garáž, přístavek) má jasnou formu a je připraven na různé materiálové řešení i celkové rozmístění a vzájemné propojení jednotlivých prostor.

Typový dům KAMPO díky modernímu architektonickému řešení a možnosti dispozičních variant oslovuje široké spektrum zákazníků. Dům je adaptabilní na každý pozemek a v rámci dispozičního řešení nabízí dvě základní varianty s dispozicí 4+kk s možností rozšíření na 5+kk.

Dispoziční řešení vychází ze současných potřeb a požadavků moderní rodiny. Dům je maximálně efektivní a účelný pouze s nejnutnějšími ztrátami podlahové plochy.

Sekundární prostory, jako jsou koupelny a šatny, je možné variabilně umisťovat bez zásadního narušení celkového konceptu. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, vstupní hala a zázemí, koupelna, WC. V patře pak dva dětské pokoje, koupelna a prostor pro pracovnu či šatnu. Část obývacího pokoje je ponechána s převýšeným prostorem až ke střeše. Nabízí se možnosti využití vloženým patrem, dětským koutkem přístupným z horního pokoje, pracovnou, knihovnou nebo zavěšenou sítí po obvodu.

Naše stavby

Typový modulární dům UNICUBE

Máte zájem? Napište nám.

Na vaše dotazy odpovíme obratem!

Value is required
Děkujeme

Kontakt - dřevostavby